Heine - Zátiší s květinou

Olej na kartonu, 46x50 cm. Signováno vpravo dole A. Heine.

Pozn.: Rám poškozen.

Heine
37985. Zátiší s květinou
Dražba ukončena:27.11.2019 21:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč