Heinrich Jakesch - Česající se akt

Kresba, 31x24 cm, signováno vlevo dole H. Jakesch, rám, pasparta, zaskleno.

1867, Praha - 1909, Praha
Malíř a grafik v Mnichově. Učil se u svého bratra Alexandra. Poté studia u prof. O. Seitze v Mnichově. Věnoval se především grafické tvorbě. zejména leptu. Vystavoval v Praze, Vídni, Salzburgu i Budapešti.

Pozn.: Mírně poškozeno.

4176. Česající se akt
Dražba ukončena:31.03.2016 19:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč