Akvarel, 34x44 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1873-1957
Narodil se v Dolním Hanychově na Liberecku. Studoval AVU v Praze uprof. Pirnera, poté v Drážďanech. Část života prožil v Mnichově. Po návratu do Prahy se stal profesorem grafiky na AVU. Ve své tvrobě se věnoval hlavně krajinomalbě a grafice.