Heinrich Hönich - Lobkovický palác

Akvarel, 34x44 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873-1957
Narodil se v Dolním Hanychově na Liberecku. Studoval AVU v Praze uprof. Pirnera, poté v Drážďanech. Část života prožil v Mnichově. Po návratu do Prahy se stal profesorem grafiky na AVU. Ve své tvrobě se věnoval hlavně krajinomalbě a grafice.

45423. Lobkovický palác
Dražba ukončena:28.05.2020 21:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč