Heinrich Jakesch - Děvče pijící čaj

Lept s akvatintou, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Heinrich Jakesch. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

Heinrich Jakesch
44425. Děvče pijící čaj
Dražba ukončena:13.05.2020 20:32:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč