Heinrich Jakesch - Na Karlově mostě

Lepty, oba 26x32 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou H. Jakesch. Volné listy.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

60312. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:16.06.2021 20:20:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč