Helena Zezulová

304201. Poděbradský zámek

popis: Olej na kartonu, 48x68 cm. Signováno vlevo dole Zezulová. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč