Helena Zezulová - Poděbradský zámek

Olej na kartonu, 48x68 cm. Signováno vlevo dole Zezulová. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Helena Zezulová
304201. Poděbradský zámek
Dražba ukončena:29.03.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč