Henri de Toulose - Lotrec - Aristide Bruant

Litografie, 29x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku THL. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Příložen certifikát k dílu.

35322. Aristide Bruant
Dražba ukončena:26.09.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč