Henri de Toulouse Lautrec - Japonský divan

Litografie, 25x19 cm, signováno vpravo dole T.H. Lautrec, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

9953. Japonský divan
Dražba ukončena:26.04.2017 20:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč