Henri de Toulouse Lautrec - Divan Japonais

Litografie, 29x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku T.H.Lautrec. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

300478. Divan Japonais
Dražba ukončena:01.09.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč