Henri de Toulouse Lautrec - Guy et Mealy dans Paris qui marche

Litografie, 28x23 cm. Monogramováno vlevo nahoře v tisku HTL. Signováno vlevo dole v tisku HLautrec. Rám, sklo.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

82293. Guy et Mealy dans Paris qui marche
Dražba ukončena:07.08.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč