Henri de Toulouse Lautrec

56774. Konovolut 8 tisků

popis: 8 světlotisků podle litografií v originálních kartonových deskách, 41x32 cm. Předmluva Wolfganga Balzera. Světlotisky jsou volně adjustovány na čtvrtkách. Vydáno v 50. letech 20. stol. v Německu.

Pozn.: Desky poškozeny.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

zbývá: 19 dnů, 8 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč