Henri de Toulouse Lautrec - Maškarní

Litografie, 31x26 cm. Monogramováno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější tisk. Litografie pochází z roku 1958-59.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

19378. Maškarní
Dražba ukončena:17.05.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč