Henri de Toulouse Lautrec

39185. Napoléon (1895), opus 135

popis: Litografie, 26x20 cm. Signováno vlevo dole HTL. Volný list.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč