Henri de Toulouse Lautrec - Napoléon (1895), opus 135

Litografie, 26x20 cm. Signováno vlevo dole HTL. Volný list.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

39185. Napoléon (1895), opus 135
Dražba ukončena:15.01.2020 19:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč