Henri de Toulouse Lautrec - Napoleon

Litografie, 30x24 cm. monogramováno vpravo dole HTL. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

35778. Napoleon
Dražba ukončena:16.10.2019 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč