Henri de Toulouse Lautrec

35778. Napoleon

popis: Litografie, 30x24 cm. monogramováno vpravo dole HTL. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.10.2019 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč