Henri de Toulouse Lautrec - Plakát Aristide Bruant dans son cabaret

Litografie, 63x44 cm. Signováno vlevo dole H.T.L. Vpravo dole světlotiskové razítko France Lisbo. Volný list.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

38748. Plakát Aristide Bruant dans son cabaret
Dražba ukončena:11.12.2019 22:26:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč