Henri de Toulouse Lautrec - Reine de Joie, opus 5

Litografie, 30x22 cm. Signováno vlevo dole v tisku HTLautrec. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

39195. Reine de Joie, opus 5
Dražba ukončena:15.01.2020 19:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč