Henri de Toulouse Lautrec

39195. Reine de Joie, opus 5

popis: Litografie, 30x22 cm. Signováno vlevo dole v tisku HTLautrec. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč