Henri de Toulouse Lautrec

48425. Vyjížďka

popis: Litografie, 47x60 cm. Signováno vpravo dole v tisku Lautrec. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Limitovaná edice 249/276.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

zbývá: 20 dnů, 11 hodin

konec dražby: 26.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč