Henri de Toulouse Lautrec - Yvette Guilbert

Litografie, 26x17 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

8164. Yvette Guilbert
Dražba ukončena:22.02.2017 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč