Litografie, 45x62 cm. Limitovaná edice 25/300. Slepotiskové razítko. Signováno vpravo dole v tisku Henri Rousseau. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1844 – 1910 Francouzský naivní malíř, přezdívaný Celník Rousseau.