Herbert Masaryk - Vrchlický

Olej na kartonu, 40x28 cm. Monogramováno vpravo dole H.M.. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

28868. Vrchlický
Dražba ukončena:27.02.2019 20:19:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč