Heribert Potuznik - Zátiší s ovocem a džbánem

Akvarel, 48x64 cm. Signováno vpavo dole H. Potuznik 64. Volný list.
Pozn.: Poškozeno.

Heribert Potuznik
16048. Zátiší s ovocem a džbánem
Dražba ukončena:14.02.2018 20:16:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 700 Kč