Herman Barrenscheen  - Portrét hraběte

Olej na plátně, 22x30 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Olej na plátně, 111x86 cm. Signováno vpravo nahoře Barrenscheen. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Herman Barrenscheen
48673. Portrét hraběte
Dražba ukončena:27.08.2020 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč