Hiroshuge Utagawa - Yoshitsunes Cherries in Shrine of Noriyri

Dřevořez, 33x19 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

41749. Yoshitsunes Cherries in Shrine of Noriyri
Dražba ukončena:12.03.2020 20:44:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč