Hlavsa - Před kostelem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x35 cm, signováno vlevo dole Hlavsa, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

3626. Před kostelem
Dražba ukončena:27.01.2016 21:03:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč