Hofman - Rybníček ve vsi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 59x68 cm. Signováno vpravo dole Hofman. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

153449. Rybníček ve vsi
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 0:29:38 10207