Holandský mistr - Pijácká scéna

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x18 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Holandský mistr
35396. Pijácká scéna
Dražba ukončena:26.09.2019 21:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč