Honoré Daumier - Soubor 9 litografií

Litografie, od 24x21 do 25x37 cm. Osm litografií v paspartě, jedna bez pasparty. Signováno vlevo dole H.D. v tisku.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

21680. Soubor 9 litografií
Dražba ukončena:19.09.2018 18:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč