Hošek - S klestím z lesa

Olej na plátně. 33x26 cm. Signováno vpravo dole Hošek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Hošek
38712. S klestím z lesa
Dražba ukončena:11.12.2019 21:48:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.12.2019 21:43:33 4450