V. Hradecký - Francouzka

Olej na plátně, 52x52 cm, signováno vpravo dole, V. Hradecký, Paris, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5545. Francouzka
Dražba ukončena:29.09.2016 18:58:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč