Hugo Landheer - Město

Olej na plátně, 58x76 cm. Nesignováno Nerámováno.

o autorovi: 1896 – 1995
Holandský malíř

114019. Město
Dražba ukončena:07.04.2024 21:05:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč