Ida Vaculková - Děvče s copy

Keramika, výška 23 cm, signováno vespod, datováno 1963.

1080. Děvče s copy
Dražba ukončena:26.03.2014 21:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč