Kombinovaná technika akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Brezo a vzadu Igi Brezo 18. Rámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1965 Slovenský malíř Ignác Brezoňák