Igor Navrotskyi - Freedom

Olej na plátně, 85x60 cm. Signováno vpravo dole Navrotskyi. Nerámováno.

o autorovi: 1971, Kyjev

300063. Freedom
Dražba ukončena:14.08.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč