Igor Navrotskyi - Life like game

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Navrotskyi. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1971, Kyjev

101571. Life like game
Dražba ukončena:28.09.2023 21:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 14.09.2023 15:03:08 12816