Igor Navrotskyi - Sněhurka

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Navrotskyi Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1971, Kyjev

111148. Sněhurka
Dražba ukončena:04.02.2024 20:08:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč