Igor Navrotskyi - Ticho

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Navrotskyi. Nerámováno.

o autorovi: 1971, Kyjev

116190. Ticho
Dražba ukončena:19.05.2024 20:23:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč