Igor Navrotskyi - Žít jako král

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Navrotskyi. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1971, Kyjev

112733. Žít jako král
Dražba ukončena:10.03.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč