Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno dole uprostřed I. Šebestík 1975. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 115 cm
o autorovi: 1943
Narodil se v Praze. Malíř, ilustrátor, sochař. Vystudoval VŠUP v Praze, ateliér užité a monumentální malby. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách např. Národní Galerie v Praze, Památník v Terezíně, ČFVU v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč