Igor Šebestík - Sen

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno dole uprostřed I. Šebestík 1975. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1943
Narodil se v Praze. Malíř, ilustrátor, sochař. Vystudoval VŠUP v Praze, ateliér užité a monumentální malby. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách např. Národní Galerie v Praze, Památník v Terezíně, ČFVU v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo velký formát
104130. Sen
Dražba ukončena:26.10.2023 21:09:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč