I.J.Paderewski - Notový zápis

Notový zápis, 17x12 cm. Signováno vpravo dole I.J.Paderewski. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

I.J.Paderewski
44499. Notový zápis
Dražba ukončena:13.05.2020 21:52:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč