Ilja Šapov - Mystický výjev

Olej na plátně, 60x42 cm. Signováno vpravo dole I. Šapov. Rámováno.

o autorovi: 1912 - ?
Ruský malíř.

Ilja Šapov
56217. Mystický výjev
Dražba ukončena:25.02.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč