István Mérö - Moře před bouří

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Mérö. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

István Mérö
17140. Moře před bouří
Dražba ukončena:28.03.2018 18:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč