Italský mistr 19. století - Múza

Olej na plátně, 60x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 60 cm

95373. Múza
Dražba ukončena:24.05.2023 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč