Ivan Gruber - Stará zahrada

Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vpravo dole Gruber.

Pozn.: Obraz je reprodukován v monografii Ivan Gruber, Kameny dávných cest, str. 25.

o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.

29807. Stará zahrada
Dražba ukončena:28.03.2019 19:58:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč