Olej na plátně. 41x50cm. Signováno vpravo dole I. Gruber 94. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.