Ivan Gruber - Višně

Olej na plátně. 41x50cm. Signováno vpravo dole I. Gruber 94. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč.

38733. Višně
Dražba ukončena:11.12.2019 22:22:08
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 900 Kč