Ivan Sulkovský

306397. Podzim

popis: Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vlevo dole Sulkovský. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo