Ivana Mašková - Přání I

Kombinovaná technika akryl a písek, 29x29 cm. Signováno vzadu Ivana Mašková 2019. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

Kombinovaná technika akryl a písek, 29x29 cm. Signováno vzadu Ivana Mašková 2019. Rámováno. Barevně úsporná díla Ivany Maškové zaujmou čistými liniemi a éterickým dojmem. Autorka zachytila křehkost myšlenky vypuštěné do prostoru a její zrcadlení, které se odráží v pocitech pozorovatele. Obraz je samostatným dílem a současně vytvoří harmonický celek spolu s dalšími díly z cyklu Přání.

o autorovi: 1965
Narodila se v Městci Králové. Žije a tvoří na pražských Vinohradech. Volná tvorba se stala její životní náplní. Do svých osobitých děl promítá vlastní vnímání světa a života, jakými jsou svoboda, radost, vděk a ztráta pojmu o čase. Používá jednoduché tvary, čisté linie a barvy. Věnuje se individuální tvorbě a některá díla tvoří společně s dcerou Klárou pod značkou Livefordetails-art. Její díla jsou v soukromých sbírkách doma i v zahraničí a angažuje se také v charitativních projektech.

Ivana Mašková
59798. Přání I
Dražba ukončena:26.05.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč