Ivana Slavíčková - Portrét z profilu

Olej na plátně, 59x49 cm. Signováno vpravo dole Slavíčková. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932 - 1988
narodila se v Praze. Studovala UMPRUM u prof. Fišárka v ateliéru malby a dekorativního textilu. Vetšinu díla vytvořila se svým manželem akad. malířem Zbyňkem Slavíčkem, se kterým se stali průkopníky nové čs. patentově chráněné textilní technologie art protis. Věnovala se také malbě. Vystavovala jak u nás tak v zahraničí.

Ivana Slavíčková
52733. Portrét z profilu
Dražba ukončena:25.11.2020 19:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč