Ivanka Bukovac - Rozhovor

Olej na plátně fixované na kartonu. 20x26 cm. Signováno vpravo dole Ivanka Bukovac 1938. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

47287. Rozhovor
Dražba ukončena:29.07.2020 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč