J.  Svoboda - Léto u rybníčka

Olej na kartonu, 36x54 cm. Signováno vlevo dole Svoboda J. 52. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

92891. Léto u rybníčka
Dražba ukončena:02.04.2023 20:41:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč