J.  Svoboda - Přístav

Olej na kartonu, 22x31 cm Signováno vpravo dole Svoboda J. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 35 cm

153889. Přístav
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč